Hlasů: 12509
Ano, chodím do kina docela často 2487
Moc ne, tak třikrát za rok 2584
Ne, protože sočasné filmy se mi nelíbí 2430
Ne, protože vstupenky jsou moc drahé 2564
Ne, protože kino v našem okolí nemáme 2444