Hlasů: 12498
Ano, chodím do kina docela často 2484
Moc ne, tak třikrát za rok 2583
Ne, protože sočasné filmy se mi nelíbí 2429
Ne, protože vstupenky jsou moc drahé 2563
Ne, protože kino v našem okolí nemáme 2439