Hlasů: 12522
Ano, chodím do kina docela často 2489
Moc ne, tak třikrát za rok 2586
Ne, protože sočasné filmy se mi nelíbí 2434
Ne, protože vstupenky jsou moc drahé 2567
Ne, protože kino v našem okolí nemáme 2446