Hlasů: 12535
Ano, chodím do kina docela často 2490
Moc ne, tak třikrát za rok 2587
Ne, protože sočasné filmy se mi nelíbí 2437
Ne, protože vstupenky jsou moc drahé 2571
Ne, protože kino v našem okolí nemáme 2450