Hlasů: 12529
Ano, chodím do kina docela často 2490
Moc ne, tak třikrát za rok 2586
Ne, protože sočasné filmy se mi nelíbí 2436
Ne, protože vstupenky jsou moc drahé 2570
Ne, protože kino v našem okolí nemáme 2447