Hlasů: 12500
Ano, chodím do kina docela často 2485
Moc ne, tak třikrát za rok 2583
Ne, protože sočasné filmy se mi nelíbí 2429
Ne, protože vstupenky jsou moc drahé 2563
Ne, protože kino v našem okolí nemáme 2440