Hlasů: 12515
Ano, chodím do kina docela často 2489
Moc ne, tak třikrát za rok 2584
Ne, protože sočasné filmy se mi nelíbí 2432
Ne, protože vstupenky jsou moc drahé 2566
Ne, protože kino v našem okolí nemáme 2444